O nás

 

JulkY

Za značkou JulkY stojím já, Zuzana a moje dcera Julinka. Julince vděčím za nápad, sobě za realizaci.
Když se blížil čas odplenkování, začala jsem přemýšlet, kde budeme nakupovat spodní prádlo. V souvislosti s nákupem oblečení mám jasně stanovená pravidla, a tak jsem se chtěla vyhnout škodlivému prádlu z řetězců.
Dívčí kalhotky podle představ jsem však na nenašla. S přesvědčením, že nejsem sama, kdo řeší podobný problém, jsem začala navrhovat JulkY.
A tak jsme vám je v lednu roku 2020 představili. Minimalistické, pohodlné, co nejvíce přírodní, nebarvené. Jeden sťrih pro dívky, jeden pro kluky.
Mám obrovskú radost, že JulkY opravdu vznikli a vy si právě prohlížíte náš e-shop.

Materiály, které používame

Látka je směsí bavlny (95%) a elastanu (5%). Tento materiál jsme vybrali kvůli jeho vysokému obahuje bavlny, ale zároveň příjemné a funkční pružnosti. Používáme ho v nebarvené a nebělené, tedy přirozené barvě. Materiál je vyrbena v Evropě, dovezený českým dovozcem ekologických látek a má certifikaci GOTS.
Nitě jsou ze 100% biobavlny. Stejně jako látka, jedná se o přirozenou barvu bavlny. Práce s těmito nitěmi je velmi náročná, nitě nejsou nijak chemicky ošetřeny, ani zpevňovány.
Gumy, které používáme u kalhotek a boxerek jsou směsí biobavlny a přírodní gumy. Tento materiál je náročné sehnat v kvalitě, kterou vám přinášíme. Guma je velmi příjemná na dotek, ale zároveň je velmi pevná a pružná. Časem velmi změkne, ale to jí neubírá na pevnosti.

Záznamy nebyly nalezeny...