O nás

JulkY

Za značkou JulkY stojím já, Zuzana a moje dcera Julinka. Julince vděčím za nápad, sobě za realizaci.
Když se blížil čas odplenkování, začala jsem přemýšlet, kde budeme nakupovat spodní prádlo. V souvislosti s nákupem oblečení mám jasně stanovená pravidla, a tak jsem se chtěla vyhnout škodlivému prádlu z řetězců.
Dívčí kalhotky podle představ jsem však nenašla. S přesvědčením, že nejsem sama, kdo řeší podobný problém, jsem začala navrhovat JulkY.
A tak jsme vám je v lednu roku 2020 představili. Minimalistické, pohodlné, co nejvíce přírodní, nebarvené. Jeden střih pro dívky, jeden pro kluky.
Mám obrovskou radost, že JulkY opravdu vznikly a vy si právě prohlížíte náš e-shop.
 

Materiály, které používame

Látka je směsí bavlny (95%) a elastanu (5%). Tento materiál jsme vybrali kvůli jeho vysokému obahuje bavlny, ale zároveň příjemné a funkční pružnosti. Používáme ho v nebarvené a nebělené, tedy přirozené barvě. Materiál je vyroben v Evropě, dovezený českým dovozcem ekologických látek a má certifikaci GOTS.
Nitě jsou ze 100% biobavlny. Stejně jako látka, jedná se o přirozenou barvu bavlny. Práce s těmito nitěmi je velmi náročná, nitě nejsou nijak chemicky ošetřeny, ani zpevňovány.
Gumy, které používáme u kalhotek a boxerek jsou směsí biobavlny a přírodní gumy. Tento materiál je náročné sehnat v kvalitě, kterou vám přinášíme. Guma je velmi příjemná na dotek, ale zároveň je velmi pevná a pružná. Časem velmi změkne, ale to jí neubírá na pevnosti.
 

Původ

Záleží, ze kterého pohledu se na JulkY podíváte. Jsem Slovenka. Julka se narodila v Česku, ale má slovenskou národnost. Značka jsem založila v Česku a všechny produkty šijeme výhradně v Česku. Řekněme tedy, že jsme česko - slovenská značka:)
 

Přítomnost a budoucnost

V roce 2020 jsme začali s jedním střihem kalhotek pro dívky, s jedním pro chlapce. Tento rok jsme přidali nátělníky pro děti a body pro kojence.
Momentálně pracujeme na doplnění velikostí spodního prádla pro větší děti a na jaře roku 2022 bychom se rádi vrhli na spodní prádlo pro dospělé.
 

Záznamy nebyly nalezeny...