O nás

 

Značka

JulkY jsem se  rozhodla založit hlavně kvůli své dceři Julince. V čase, když JulkY začali vznikat, jsem přemýšlela nad tím, co bude po plenkách. Respektive jaké spodní prádlo jí budu oblékat. Mám ráda lokální značky, a taky jsem se chtěla vyhnout nezdravému oblečení z řetězců. O spodním prádle pro odplenkované děti jsem na domácí československé scéně nevěděla, takže mi to nedalo. Navrhla jsem JulkY, sehnala jsem ty najlepší možné materiály a šla jsem do toho.

Mám obrovskú radost, že JulkY opravdu vznikli a vy si právě prohlížíte náš eshop.

Materiály

Prvá kolekce je v naturální barvě, teda z nebarvené látky. Má minimilistický design. Obsahuje jeden model pro holčičky a jeden pre malé kluky. JulkY jsou ušité z materiálu, který má momentálně ten nejpřísnější certifikát, jaký v oblasti textilu existuje, a to je GOTS. Složení látky je 95 % bavlna, 5 % elastan, nitě jsou 100% biobavlna s certifikátem a gumičky, který jsme použili sú taky bio a z přírodních materiálů (bavlna + přírodní guma). Ušité jsou v České republice.

Věřím, že si JulkY oblíbíte nejen vy, ale také vaše děti, pro které jsem chtěla vytvořit kvalitní lokální spodní prádlo z kvalitních materiálů s ohledem na životní prostředí. Mojí Julince poskytují každodenní komfort, který potřebuje při objevování světa.Záznamy nebyly nalezeny...